אודות

הידרוגני

לפני כ 8 שנים עשיתי שינוי בחיים שלי, מתוך התהליך האישי שעברתי מצאתי את עצמי בחיפוש תמידי בקניות בסופר אחרי ירקות ופירות טריים איכותיים ובכשרות גבוהה ולרוב נתקלתי בקושי.

הקושי הזה במציאת ירקות ופירות שעונים על הצורך שלי לשמור על מה שחשוב לי, הוביל אותי לחקור קצת יותר את התחום. לאחר בירור מעמיק ומשיחות עם חברים ומכרים הבנתי שהקושי שלי למצוא את המוצרים שעונים על כל הדברים האלה יחד שייך ללא מעט אנשים.

הבנתי שיש כאן צורך והחלטתי להפוך את הבעיה לפתרון. החלטתי לבדוק את שוק הירוקים ולראשונה פגשתי בשיטת גידול מיוחדת על מים – גידול הידרופוני, גידול שמביא בריאות, טריות איכות, ללא ריסוס ואפילו אורגני  והכשרות גבוהה. גיליתי טעם כמו של פעם, כשהייתי ילד, טעמים אמיתיים, ללא לכלוך וללא ריסוס.

לאט לאט התחלתי לשווק ירוקים לעצמי, לקרובים לי ולאיזור מגוריי. לאור הביקוש הרב הקמתי לפני כ -7 שנים את העסק שלי “הידרוגני”  מתוך תשוקה גדולה ואמתית לתזונה בריאה כאשר 7 דברים עומדים לנגד עיניי:

טריות, בריאות, איכות, נקיות, נראות, טעמים דומיננטיים והחשוב מכולם פיקוח הלכתי.

הסחורה המשווקת ללקוחות שלנו היא סחורה שנקטפת יום לפני, מה שהופך אותה להכי טרייה שיש. זו הסיבה שההזמנות אצלנו נעשות מראש. בהידרוגני יש סוגים שונים של ירוקים בכשרויות מהודרות, טעמים מיוחדים וטריות.

חשוב לי לספק ללקוחותיי שירות ואיכות ללא פשרות ולתת להם את האפשרות להנות מסחורה בריאה, טרייה וטעימה.